502 386 858 kontakt@hummerwroc.pl

Limuzyna Lincoln Wrocław

Wynajem limuzyny to doskonały pomysł na niemal każdą okazję. Impreza, urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski – każde z tych wydarzeń wymaga niezwykłej oprawy, także tej transportowej. Dojazd do klubu, restauracji czy sali, a nawet na domówkę powinien być komfortowy, wygodny i ekskluzywny – w końcu to jedyny taki wieczór w roku albo życiu! Chociaż tak naprawdę nie potrzebujesz wymówki czy specjalnej okazji, by bawić się razem z nami i naszą limuzyną Lincoln we Wrocławiu i okolicy!

Limuzyna Lincoln to elegancki samochód o spektakularnym wyglądzie, wysokim komforcie jazdy i przestrzenią, w której wygodnie bawić się może aż 10 osób. Niepowtarzalny klimat zapewniają światła, wyposażony w szklanki i kieliszki barek, oprawa muzyczna, zagwarantowana przez głośne nagłośnienie i powitalna butelka szampana, którą otrzymacie w prezencie od nas jako początek niezapomnianego wieczoru! Najlepsza jakość usług, bezpieczny przejazd, dyskrecja i nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, że możesz zapomnieć o wszystkim i skupić się na szaleństwie sobotniej (i każdej innej) nocy!

Wynajem limuzyny lincoln we Wrocławiu? Tylko z nami! Atrakcyjna oferta, najlepsze warunki, ekskluzywny samochód – sprawdź naszą ofertę! Zachęcamy do kontaktu i pytań o wynajem naszych pojazdów, chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.