502 386 858 kontakt@hummerwroc.pl

Dance Bus – imprezowy autobus Wrocław

Marzysz o niezapomnianej imprezie, na której nie był jeszcze żaden z Twoich znajomych i przyjaciół? Chcesz dodać swojemu eventowi niepowtarzalnej atmosfery, zaskakując gości klubową aurą bez obecności w klubie? Imprezowy autobus we Wrocławiu to oferta właśnie dla Ciebie!

Oferujemy wynajem dance busa na terenie Wrocławia i okolic (w zależności od Twoich potrzeb wycenimy indywidualnie zlecenie na trasie poza miastem). Atrakcyjne warunki, korzystny cennik i dodatkowe atrakcje sprawiają, że przejazd naszym autobusem to usługa doskonała nie tylko na typowe before-party, ale także na każde inne wydarzenie, wymagające nieszablonowych rozwiązań i specjalnego podejścia. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi szczegółami, a Tobie pozostanie jedynie przygotowanie się na niezapomniane wrażenia i szampańską zabawę!

Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz optymalnej wielkości przestrzeń – mieszczącą nawet do 25 osób – na której komfortowo będą się bawić Twoi znajomi. Wygodna loża oraz mały, przeznaczony do tańczenia parkiet to połączenie idealne, dzięki któremu możesz już na trasie rozpocząć zabawę. Barek, wyposażony w szklanki i kieliszki oraz powitalna butelka alkoholu pomogą Ci przygotować się na dalsze imprezowanie, a światła i lasery zagwarantują prawdziwie klubową atmosferę na odpowiednim poziomie.

Nie czekaj i zapytaj już dziś o ofertę wynajmu dance busa – imprezowego autobusu we Wrocławiu i okolicy. Zadzwoń, wyślij e-maila lub przyjdź do nas i skorzystaj z propozycji.